Waar neer te leggen

AFDELING ANTWERPEN – Overkoepelend orgaan    
Rechtbank van koophandel Antwerpen
Bolivarplaats 20 bus 7
2000 Antwerpen
  Rechtbank van koophandel Tongeren
Kielenstraat 22
3700 Tongeren
     
Rechtbank van koophandel Hasselt
Parklaan 25/6
3500 Hasselt
  Rechtbank van koophandel Turnhout

De Merodelei 11 – 13

2300 Turnhout

     
Rechtbank van koophandel Mechelen
Voochtstraat 7
2800 Mechelen
 
Rechtbank van koophandel Turnhout
De Merodelei 11 – 13

2300 Turnhout

 

Brussel rechtbank van koophandel Rechtbank van koophandel Brussel
Waterloolaan 70
1000 Brussel

 

Gent overkoepelend orgaan    
Rechtbank van koophandel Gent – Afdeling Gent
Opgeëistenlaan 401/E
9000 Gent
09 234.52.00
griffie.koophandel.gent@just.fgov.be
  Rechtbank van Koophandel Gent – Afdeling Oostende
Canadaplein
8400 Oostende
059/55.36.40
Oostende.koophandel@just.fgov.be
     
Rechtbank van Koophandel Gent – Afdeling Dendermonde
Noordlaan 31
9200 Dendermonde
052/25.93.76
  Rechtbank van Koophandel Gent – Afdeling Ieper
Grote Markt 10
8900 Ieper
057/45.07.00
koophandel.gent.inleidingen.ieper@just.fgov.be
     
Rechtbank van Koophandel Gent – Afdeling Oudenaarde
Bekstraat 14
9700 Oudenaarde
055/23.11.60
  Rechtbank van Koophandel Gent – Afdeling Kortrijk
Beheerstraat 41
8500 Kortrijk
056/26.96.01
     

Koophandel.Oudenaarde@just.fgov.be
Rechtbank van koophandel Gent – Afdeling Brugge
Kazernevest 3
8000 Brugge
050/47.30.50
Brugge.koophandel@just.fgov.be

  Rechtbank van Koophandel Gent – Afdeling Veurne
Peter Benoitlaan 2
8630 Veurne
058/29.64.39
koophandel.veurne@just.fgov.be

 

Leuven rechtbank van koophandel Rechtbank van koophandel Leuven
Ferdinand Smoldersplein, 5
3000 Leuven
koophandel.leuven@just.fgov.be
016214644

OPGELET: de griffie en de dienst rechtspersonen (incl. VZW’s) zijn te bereiken via de Vaartstraat, 5, 3000 Leuven.